Marketing Asszisztens

Csatlakozz csapatunkhoz! Újságírói és/vagy blogolási tapasztalattal rendelkező marketinges munkatársat keresünk!

Jelentkezz, ha tele vagy ötletekkel, ha érzed magadban a Jedit, szeretsz és tudsz kis szervezeti struktúrában dolgozni, és ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:

Elvárások:

  • Marketing területén szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • Újságírói és/vagy blogolási tapasztalat,
  • A digitális kreatív és informatikai szakmák áttekintő ismerete,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.
  • Precizitás, megbízhatóság, multi-tasking, együttműködési készség,
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pozitív, türelmes, kitartó, proaktív hozzáállás.

Feladatok:

  • A marketing tervezése, megvalósítása
  • Online tartalmak előállítása, szerkesztése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • A feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása,
  • Pályázatok kezelése
  • Promóciós tevékenység segítése
  • Rendezvények, utazások szervezésének támogatása

Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Nyugati tér 4.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, a referenciáidat is tartalmazó, szakmai önéletrajzodat “Marketing Asszisztens” tárggyal az ask.me@mesharray.com email címre várjuk!