Irodai munkatárs

Csatlakozz csapatunkhoz! Rutinos, ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.

Jelentkezz, ha szeretsz és tudsz kis szervezeti struktúrában dolgozni, és ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:

Elvárások:

  • Legalább 1 év ügyfélszolgálaton szerzett, teljes munkaidős tapasztalat,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.
  • Precizitás, megbízhatóság, együttműködési készség,
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Pozitív, türelmes, kitartó, proaktív hozzáállás.

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása,
  • A feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása,
  • Időszakonként operatív árubeszerzés.

Előny:

  • Művészeti felsőfokú végzettség,
  • Újságírói, blogolási tapasztalat

Munkavégzés helye: 1132 Budapest, Nyugati tér 4.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat az ask.me@mesharray.com email címre várjuk!